+48 95 720 58 35

USŁUGI INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNE


 

Przez lata doświadczeń i podnoszenie kwalifikacji pracowników wykonujemy  najtrudniejsze zadania inwestycyjne, doradzamy  inwestorom w doborze materiałów oraz technologii. W trakcie przeszło trzydziestu lat działalności wykonaliśmy dziesiątki  inwestycji. Nasza firma wykazuje się dobrą organizacją robót, wykonuje zadania staranie i terminowo. Gwarancją naszych usług są zatrudnieni pracownicy z doświadczeniem zawodowym. Długoletnia współpraca z zaufanymi dostawcami materiałów budowlanych zapewnia dobrej jakości produkty.

Jako firma z tradycjami w dziedzinie robót instalacji wodno-kanalizacyjnych  możemy pochwalić się wykonaniem ponad  300 km sieci kanalizacyjnych i wodociągowych.

Gmina Lubiszyn, m. Baczyna

Budowa sieci wodociągowej w Gminie Lubiszyn w ramach projektu „ Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na obszarze Związku Celowego gmin MG-6” Wykonywanie zadania 4.1 „Rozbudowa sieci wodociągowej w Gminie Lubiszyn” Czas realizacji luty 2013r. – czerwiec 2014r.

 • sieć wodociągowa – 19,5 km
Gmina Bogdaniec

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Bogdaniec w ramach projektu „ Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na obszarze Związku Celowego gmin MG-6” Czas realizacji grudzień 2012r. –  sierpień 2015r.

Gmina Dębno Lubuskie

Budowa kanalizacji sanitarnej w latach 2010-2012 na obszarach ” Natura 2000″   w Gminie Dębno Lub, projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
– kanalizacja sanitarna, deszczowa , tłoczna -35 km

 • Tłocznie ścieków 20 kpl,
 • Przepompownie ścieków 28 kpl.,
 • Przydomowe Oczyszczalnie ścieków 9 kpl.,
 • Przepompownia wód deszczowych.
Gmina Maszewo

Budowa kanalizacji sanitarnej, grawitacyjno-tłocznej w latach 2010-2011 Darż-Maszewo, w ramach realizcji projektu Narodowego Funduszu Spójności, oraz Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2007/2013.

 • sieć kanalizacji sanitarnej, grawitacyjno-tłocznej – 5 km
Gmina Witnica

Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w latach 2009/2011 w m. Białcz oraz sieci kanalizacyjnej w miejscowościach Nowiny Wielkie, Pyrzany, Białczyk w tym:

 • kanalizacja sanitarna , grawitacyjno-tłoczna , sieć wodociągowa -17 km
Gmina Skwierzyna

Budowa sieci sanitarnej, wodociągowej w latach 2009/2010, dla potrzeb Regionalnego Parku Przemysłowego znajdującego się przy ul. Międzyrzeckiej; sieci wodociągowe, kanalizacji sanitarnej – 3 km

Gmina Strzelce Krajeńskie

2009 r. budowa drogi ,kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz sieci wodociągowej w Strzelcach Krajeńskich, Bronice-Bobrówko- Tuczno

 • kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa – 18 km
Gmina Drezdenko

Realizacja budowy w latach 2007-2009.
Uzbrojenie tereniu, wykonanie robót sieci kanalizacyjnej i wodociągowej oraz oświetlenie ulic w m. Trzebicz.
Budowa kanalizacji sanitarnej, grawitacyjnej i tłocznej, wodociągu przesyłowego Drezdenko- Osów- Trzebicz o łącznej ilości -16 km
Budowa wodociągu  Drezdenko – Kosin- Stare Bielice długość- 14 km
Budowa kanalizacji sanitarnej Drezdenko- Północ

Etap I

 • kanalizacje grawitacyjne, sieć wodociągowa
 • przewiert pod Notecią 348 mb

Uzbrojenie terenu wraz z budową oświetlenia, nawierzchnie ulic w Drezdenku w rejonie ul. Południowa. Armii Krajowej, Okrężna i Willowa oraz uzbrojenie terenu w Drezdenku w rejonie ulic Leśna, Reja, 11-go Listopada, Wita Stwosza, Matejki i Kochanowskiego w tym:

 • kanalizacje sanitarne, kanalizacje deszczowe, sieć wodociągowa, kanalizacje tłoczne, kanalizacje deszczowo- tłoczne – 16 km
Gmina Mieszkowice

Budowa systemu kanalizacji w miejscowości Zielin – 2006r. oraz budowa kanalizacji sanitarnej w m. Stare Łysogórki

 • kanalizacje tłoczne, kanalizacje sanitarne grawitacyjne, kanalizacje deszczowe – 12 km
Gmina Santok

Budowa sieci kanalizacyjnej grawitacyjno-tłocznej w miejscowości Santok w tym kanalizacji grawitacyjnej 10.045 mb ze środków PHARE 2005/2006 w ramach M-G6

Gmina Pszczew

Budowa sieci kanalizacyjnej w latach 2004-2005 wraz z przyłączeniem w m. Szarcz, Stołuń

 • kanalizacja grawitacyjna – 10,5 km
Gmina Kłodawa

Budowa sieci wodociągowej w latach 2003-2004r, 7.900 mb wraz z budynkiem hydroforni w m. Zdroisko finansowany z programu SAPARD

Miasto Gorzów Wielkopolski

Budowa Kanalizacji sanitarnej w 2003r na dzielnicy Wieprzyce, miasto Gorzów Wlkp. wykonanie kanalizacji grawitacyjnej 1.050mb.
PWiK Gorzów Wlkp.
Budowa sieci wodociągowej 2009r. z m. Cicierzyce do m. Borek 4.363 mb